Wędzarnie sklepowe

Wędzarnie do użytku w sklepach spożywczych oraz małych i dużych marketach.

Wędzone mięso, wędliny, a także ryby, czy sery, cieszą się bardzo dużą popularnością wśród wielbicieli dobrego smaku. Poddanym procesowi wędzenia produktom nadawany jest niepowtarzalny aromat. Warto zauważyć, że takie wyroby są dodatkowo konserwowane, przez co nadają się dłużej do spożycia. Już teraz możesz zaopatrzyć swój sklep w produkty prosto z wędzarni z pomocą firmy Gros. Oferujemy nowoczesne urządzenia, które świetnie sprawdzają się w małych, średnich sklepach, a także i w dużych marketach spożywczych.

Postaw na szybki i komfortowy proces wędzenia

Zastanawiasz się, czy wędzenie to bardzo skomplikowany proces? Nasze wędzarnie udowadniają, że wcale nie musi tak być! Nawet jeżeli nie masz większego doświadczenia w wędzeniu, to produkty, które znajdziesz w naszym sklepie, są przystosowane do tego, aby abyś był w stanie przygotować wyśmienite wyroby dla swoich klientów. Wędzarnie firmy Gros nie wymagają spalania drewna, czy też zrębków drewna, dzięki czemu możesz liczyć na brak nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniu. Dym wędzarniczy nie wydostaje się z maszyny, również dodatkowo na wyposażeniu wędzarni jest regulator gęstości dymu. Wykorzystując wcześniej odpowiednio przygotowane produkty i wybierając konkretny program, jesteś w stanie szybko i wygodnie przygotować wyśmienite wędzone sery, ryby, wędliny i mięso – od drobiu po wołowinę. Umów się na wizytę do naszego sklepu i skorzystaj z prezentacji obsługi wybranej wędzarni. Dowiesz się jak dokładnie działa interesująca Cię wędzarnia sklepowa.

Kto powinien zaopatrzyć się w wędzarnię sklepową?

Zaopatrujesz się w firmie zewnętrznej w wędzone wyroby? Może dopiero masz w planach wprowadzić takie do swojej oferty? Powiększ swoje stanowisko z mięsami i wędlinami o produkty z własnej wędzarni! Nasze urządzenia są chętnie wykorzystywane w wielu branżach. W wędzarnie ze stali nierdzewnej zaopatrują się między innymi firmy gastronomiczne, zajmujące się agroturystyką i przede wszystkim sklepy, markety spożywcze. Wysoka wydajność, a także pojemność, pozwala na zaspokojenie potrzeb sprzedażowych każdego dnia.

Dlaczego warto skorzystać z oferty wędzarni firmy Gros?

Wędzarnie elektryczne to nasza specjalność – w pełni poświęcamy się im już od wielu lat. Jako producent jesteśmy w stanie zaprojektować oraz stworzyć maszyny odpowiadające nawet najbardziej wymagającym klientom. Każdy z naszych modeli charakteryzuje się wysoką jakością i posiada inne zastosowanie. Udzielamy gwarancji na każdą z naszych wędzarni, a także zajmujemy się ich serwisowaniem. Możemy zagwarantować w pełni kontrolowane wędzenie – bez ryzyka niedogotowania, czy też przegotowania. Ciepło jest równomiernie rozprowadzane, a Ty możesz cały czas kontrolować poziom temperatury i wilgotności, jest to bardzo istotne podczas procesu wędzenia. Wśród dostępnych funkcji znaleźć można między innymi wędzenie na ciepło i zimno, suszenie, parzenie, pieczenie i wiele innych!

Wybierz odpowiednie wędzarnie sklepowe dla swojego biznesu!

Nie wiesz, która z wędzarni będzie idealnym dla Ciebie wyborem? Zastanawiasz się nad odpowiednią mocą, pojemnością i które funkcje będą dla Ciebie najważniejsze? Skontaktuj się z nami, a udzielimy odpowiedni na wszystkie nurtujące Cię pytania. Chętnie podzielimy się naszych bogatym doświadczeniem i dopasujemy dla Ciebie wędzarnie, która będzie idealnie odpowiadać Twoim potrzebom.