Wędzarnie gastronomiczne

Wędzarnie dla wymagających amatorów wędzenia oraz do użytku w gastronomii, cateringach, związkach łowieckich, szkołach, czy laboratoriach

Proces wędzenia od lat wykorzystywany jest jako forma konserwacji żywności, ale również potrafi nadać niepowtarzalnego smaku wielu potrawom. Wędzone mięsa, wędliny, czy ryby i sery, cieszą się ogromną popularnością wśród miłośników dobrego jedzenia. Firma Gros jest dostawcą profesjonalnych wędzarni zarówno do użytku amatorskiego, jak i na profesjonalne potrzeby, w tym dla biznesów działających w branży gastronomicznej. Sprawdź, co Twoja firma może zyskać na zakupie jednej z naszych wędzarni z generatorem dymu.

Dlaczego warto zdecydować się wędzarnie zrobioną ze stali nierdzewnej?

Wędzarnie znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z wysokiej jakości stali kwasoodpornej. Dzięki temu możesz mieć pewność produktu, który zachowa trwałość przez lata. Nasze wędzarnie idealnie nadają się do różnych punktów gastronomicznych – można z nich korzystać w praktycznie każdym miejscu.

Wybierając odpowiednią wędzarnię dla gastronomi, jak również wędzarnie przemysłowe, należy zwrócić szczególną uwagę na komorę wędzarniczą maszyny. Ta powinna odpowiadać naszym potrzebom – od niej w znacznym stopniu zależeć będzie jakość i smak wędzonych produktów. Komora wędzarnicza odpowiada za utrzymanie odpowiedniej temperatury wędzenia.

Kto powinien zdecydować się na zakup wędzarni gastronomicznych??

Prowadzisz własną gastronomię i chcesz wprowadzić wędzone produkty do swojego menu? Nasze wędzarnie sprawdzą się idealnie do wędzenia ryb, serów, mięs, kiełbas, szynki i wielu innych produktów. Dostępne w naszym sklepie urządzenia są chętnie używane w restauracjach, cateringach, sklepach, czy też związkach łowieckich i szkołach. Wykorzystując generator dymu i nadające świetnego aromatu zrębki wędzarnicze, będziesz w stanie stworzyć własne wędzone wyroby o niezwykle pysznym smaku.

Jakie funkcje posiada oferowana wędzarnia elektryczna?

Wędzarnicze urządzenia elektryczne są zasilane prądem. Całkowita moc zainstalowana w dostępnych urządzeniach może wynosić nawet do 9000 W (Small Smoker 6), dzięki czemu proces przygotowywania posiłków jest przyjemny i dokładny. Urządzenia są wyposażone w funkcje takie jak: wędzenie na zimno/gorąco, wędzenie parą, pasteryzowanie, suszenie, parzenie i pieczenie. Wykorzystując akcesoria, jakie wędzarnia posiada na wyposażeniu, sprawdzimy temperaturę lub zmienimy gęstość dymu w komorze. Dodatkowe funkcje naszych produktów pozwolą na profesjonalne i wygodne przygotowane każdej z potraw.

Dlaczego warto wybrać nasze maszyny do wędzenia potraw?

Maszyny wędzarnicze to od wielu lat są naszą specjalizacją. W każdą maszynę wkładamy tyle samo pracy i starań, aby nasi klienci byli zadowoleni, a my dumni z kolejnego sprzętu, który wykonaliśmy. Jedną z najważniejszych zalet wędzenia mięsa w wędzarni gastronomicznej jest to, że pozwala lepiej niż innymi metodami kontrolować temperaturę i wilgotność. Gwarantuje to, że Twoje mięso będzie uwędzone równomiernie i dokładnie, bez ryzyka przegotowania lub niedogotowania. Dodatkowo dzięki gotowaniu pośrednim ciepłem, masz mniejsze szanse na wyschnięcie lub przypalenie jedzenia z powodu bezpośredniego kontaktu ze źródłem ciepła, w przeciwieństwie do innych metod, takich jak grillowanie lub smażenie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytania i fachowo doradzimy, który sprzęt najlepiej się sprawdzi na Twoje potrzeby.