Wędzarnie przemysłowe

Wędzarnie do użytku w przemyśle - profesjonalne małe wędzarnie, duże markety oraz w biznesach.

Naszej kulturze od blisko tysiąca lat towarzyszy wędzenie, dlatego wędzarnie przemysłowe są w posiadaniu wielu działalności związanych z gastronomią i handlem produktami spożywczymi.
Do wędzenia, głównie mięsa, ale również ryb i serów, chętnie przekonują się także osoby, które wcześniej nie zajmowały się tym fachem.
Nasza firma od lat zajmuje się produkcją wędzarni do użytku prywatnego, jak i również dla firm i przedsiębiorstw.

Kto decyduje się na zakup wędzarni przemysłowych?

Wyposażenie wędzarnicze jest bardzo ważne dla wielu branż. Przez zdobycie wieloletniego doświadczenia udało nam się zrealizować współpracę m.in. z: restauracjami, wędzarniami, sklepami spożywczymi, kołami łowieckimi, agroturystyką oraz laboratoriami.
Dzięki naszej szerokiej gamie produktów Klienci do nas wracają oraz polecają nas innym. Wyspecjalizowani i wykwalifikowani specjaliści inżynierowie ze starannością przygotowali dla Ciebie kilka rodzajów wędzarni.

Jaką wędzarnie przemysłową wybrać?

Każda wyprodukowana przez nas wędzarnia jest najwyższej jakości, ponieważ nasze wędzarnie są produkowane m.in. ze stali kwasoodpornej.
Elementem, wymagającym szczególnej uwagi, jest komora wędzarnicza, ponieważ to od niej w dużej mierze, zależy jakość i smak uwędzonej potrawy.
Na smak potrawy wpływa również jakość dymu wędzarniczego, to od niego zależy smak i aromat wędlin oraz innych produktów.
Komora wędzarnicza odpowiada także za utrzymanie odpowiedniej temperatury komory, co jest najważniejszym czynnikiem w procesie wędzenia.
Wędzarnie używane w przemyśle różnią się między sobą rozmiarem, przeznaczeniem, temperaturą dymu, czasem wędzenia oraz wieloma innymi aspektami.
Nie ma wędzarni idealnej, która pasowałaby w każdym miejscu.
Wszystko jest zależne od potrzeb Klienta oraz zapotrzebowania, czyli eksploatacji wędzarni.

Dlaczego powinieneś zakupić wędzarnie przemysłową właśnie u nas?

Wędzarnie przemysłowe, elektryczne oraz wędzarnie ogrodowe to od wielu lat nasza specjalizacja, w której stale się kształcimy i rozwijamy.
Zajmujemy się nie tylko projektowaniem i produkcją maszyn, ale także serwisowaniem naszych wędzarni oraz udzielaniem na nie gwarancji.
We wszystko, co robimy, wkładamy całe nasze serca, z czym wiąże się jakość naszych produktów.
Każda wędzarnia jest inna i każda ma inne zastosowanie, dlatego przykładamy bardzo dużą uwagę do naszej pracy.
Kontakt z naszym Klientem nigdy nie urwie się w momencie zakupu. Zawsze służymy pomocą we wszelkich problemach lub usterkach.

Zainteresowałeś się zakupem wędzarni przemysłowej, ale nie wiesz, którą wybrać?

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, bardzo chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania.
Rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości oraz postaramy się doradzić jaką wędzarnie powinieneś wybrać.

Nie musisz się niczym martwić, nasze wędzarnie dojechały nawet do dalekich zakątków Rosji, więc zamówienie damy radę dostarczyć również do Ciebie!