wędzenie
Wędzenie
29 stycznia, 2021
Wędzenie golonki
Golonka wędzona – jak wędzić?
24 lutego, 2021
wędzenie
Wędzenie
29 stycznia, 2021
Wędzenie golonki
Golonka wędzona – jak wędzić?
24 lutego, 2021
akcesoria do wędzenia

Perfekcyjne wędzenie mięsa, wędlin, serów i ryb to nie tylko kwestia odpowiedniej wędzarni. Co więcej, każda osoba, która raz spróbowała domowych wyrobów wędzarniczych, doskonale wie, że nie odnajdzie tego smaku w lodówkach zwykłego sklepu. Aromat produktów domowej produkcji mięs jest niepodrobienia i nie ma co do tego wątpliwości. Wysokiej jakości wędzarnia oraz odpowiednio drewno są absolutną podstawą w prawidłowym wędzeniu.

Profesjonalne urządzenie nie jest jedynym czynnikiem, który wpływa na jakość wędzenia. Równie ważne, co wędzarnia, palenisko, drewno są akcesoria wędzarnicze.

Jakie akcesoria do wędzenia są istotne podczas wędzenia?

Wszystkie akcesoria są przydatne w mniejszym lub większym stopniu. Sami musimy zobaczyć, które dodatki są niezbędne (np. haki wędzarnicze) i w znacznym stopniu ułatwiają pracę. Nie każdy wędzarnia musi być wyposażona w nowoczesne gadżety, lecz niektóre z nich znajdą wiele praktycznych zastosowań. Dzisiejszy rynek oferuje najróżniejsze opcje. Wśród szerokiej gamy produktów wyróżniamy:

 • haki wędzarnicze - służą do podwieszenia wędliny, mięsa lub innego wyrobu;
 • siatki do wędzenia - umieszcza się w nich produkty przed wędzeniem;
 • sondy i termometry - dzięki nim możemy kontrolować temperaturę;
 • zrębki drewniane - pochodzące z różnych typów drzew, nadają odpowiedni smak wyrobom;
 • produkty pomocnicze - jelita naturalne, osłonki, saletry itp.

Jaki towar do wędzenia jest dostępny w naszym sklepie?

Na stronie naszego sklepu znajdują się nie tylko wędzarnie ze stali nierdzewnej, ale również akcesoria komplementarne. Do naszej oferty zaliczają się kutry, kotły warzelne, wilki, masownice próżniowe, wytwornice lodu kostkowego, nadziewarki, nastrzykiwarki oraz mieszałki farszu.

Wszystkie urządzenia można nabyć w różnych wymiarach. Podkreślamy także, że bardzo chętnie podejmujemy się indywidualnych i spersonalizowanych zleceń.

Serdecznie zapraszamy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa do współpracy z nami.

Masz pytania lub nie jesteś czegoś pewien? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez email, a chętnie rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości. Zakupy z nami to czysta przyjemność, a zadowolenie Klienta jest aspektem, na którym najbardziej nam zależy. Oferujemy jedynie wysokiej jakości sprzęt, który będzie się super sprawował przez wiele lat.

Wyślij wiadomość

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podmiot moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  5/5 - (10 głosów)